Czego to mogą być objawy, staram się o dziecko?

Mam 23 lata (jestem kobietą), od kilku miesięcy staram się o dziecko z mężem! Ostatnia miesiączka była 9 marca, zwykle cykl drwa ok 30-35 dni, nie dostałam jeszcze miesiączki, Współżyłam z mężem przez cały cykl.

Teraz mam delikatne bóle podbrzusza, ostatnio wydzielina jest bardziej intensywna (koloru przezroczystego lub lekko mętnego nie ciągnąca, nie ma grudek, pozostaje na bieliźnie ślad) a przez ostanie 2 dni pojawiają się śladowe ilości krwi. Nie odczuwam żadnego swędzenia ani pieczenia, również wydzielina jest bez zapachowa. Mam podwyższoną temperaturę powyżej 37 stopni! Mam uczucie jakby brzuch był napięty i twardy. Nie mam objawów napięcia przedmiesiączkowego, zwykle wtedy mam obolałe piersi jestem rozdrażniona, teraz nic takiego nie ma. Mam złe samopoczucie, osłabienie i zmęczenie! Nie przyjmuje żadnych leków, nie choruje na nic innego.
Czy to są objawy ciąży, czy jakiejś infekcji albo choroby?

Witam!

Niestety nie mogę rozstrzygnąć Pani dylematu. Podobne dolegliwości mogą pojawić się zarówno we wczesnej ciąży jak i być wynikiem infekcji. Jeżeli to zakażenie, dotyczy prawdopodobnie układu moczowego lub dróg rodnych. Stany zapalne dość często powodują opóźnienie miesiączki. Brak krwawienia może być również spowodowany torbielą czynnościową jajnika.

Powyższe wątpliwości powinien rozstrzygnąć test ciążowy. Najlepiej wykonać go rano, używając do badania porannego moczu, w którym stężenie oznaczanego hormonu jest największe. Można też oznaczyć stężenie hCG w laboratorium (bardziej wiarygodne badanie). Jeżeli wyniki będą negatywne, proponuję udać się do ginekologa.