Czerniak i opis wymiarów

Witam! U mojego taty zdiagnozowano czerniaka. Na wynikach badania histopatologicznego przy skali breslov napisane jest <1mm. Przeglądając różne fora widzę, że u innych podany jest dokładny wynik w mm, dlaczego tak nie jest w tym przypadku?

Nie wiem dlaczego badający patomorfolog użył takiej skali , ale z pewnością NIE JEST TO OPIS PRAWIDŁOWY! W prawidłowym opisie na wyniku badania powinny znaleźć się: 1.grubość czerniaka wg skali Breslow z dokładnością do jednego miejsca po przecinku lub dwóch miejsc-jeśli jest to możliwe ( a już KONIECZNIE przy grubościach poniżej 3 mm) , 2.głębokość naciekania wg skali Clarka (ll-lV) , 3.obecność lub nie owrzodzenia zmiany , 4.ilość figur podziału w 1 mm kwadratowym , 5.obecność lub nie ew.naciekania czy czopowania okolicznych naczyń krwionośnych. TO JEST MINIMUM , NA PODSTAWIE KTÓREGO WIEMY JAKIE MA BYĆ DALSZE POSTĘPOWANIE Z CHORYM!!! zż