Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone plamki na twarzy po przyjmowaniu leków na przeziębienie

W środę 05.02.2014 bylem u lekarza który stwierdził jakieś przeziębienie przepisując mi DOXYRATIO M +ULTRALA C RICH+IBUPROFEN-PABI ja oprócz tego kupiłem Essetreen complex gdyż mam uszkodzoną wątrobę (prawdopodobnie od alkoholu) gdy zacząłem brać te leki pojawiły mi się czerwone plamki na twarzy które bardzo szybko się złuszczają.Nadmieniam iż nie jestem na nic uczulony (przynajmniej nic o tym nie wiem). Proszę o jakąś poradę Jarosław l.39
MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem reakcji alergicznej. Proszę ponownie skontaktować się z lekarzem który zlecił wymienione preparaty.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy