Częściowe stłuszczenie szpiku trzonu TH12
Witam ,chciałabym prosic o interpretacje MRI kregosłupa ledzwiowo-krzyzowego : Cześciowe stłuszczenie szpiku trzonu TH 12 Odwodnienie krążkow m-k na poziomach L2-S1.Centralne wypukliny krazkow L2-5 uciskaja worek oponowy bez ucisku korzeni.Na poziomie L5-S1 obnizenie i szerokopodstawna wypuklina krazka m-k modeluje worek oponowy i nieznacznie przeweza otwory m-k. Mam 45 lat i jestem po operacji kregoslupa szyjnego (wprowadzono klatki ) kregoslup szyjny do powtorej diagnozy brak poprawy

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę udać się do lekarza prowadzącego leczenie. bez poznania dodatkowych informacji oraz wykonania badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Badanie lekarskie bezpośrednie oraz łączna interpretacja wyniku badania MRI pozwoli określić odpowiednie dalsze postępowanie.