Częsta masturbacja a problemy przy stosunku

Witam, Mam spory problem, mam 27 lat, od wieku około 15 lat bardzo często się onanizowałem, czasami nawet po 2 - 3 razy dziennie. Dopiero w wieku 25 lat przeżyłem swój pierwszy raz lecz miałem problem z podnieceniem się, pieszczoty dają mi zbyt mały stopień podniecenia aby wzwód penisa był wystarczająco silny do stosunku, pocałunki również dają mi mało przyjemności. Co mogę i powinienem z tym problemem zrobić? Kogo poprosić o rade? Z góry dziękuje

Taki stan wymaga diagnostyki i leczenia przez lekarza seksuologa.
Nie mam wiedzu na temat dostępności takiego lekarza w Gostyninie, warto jednak sprawdzić, bo jest tam duży szpital psychiatryczny wraz z oddziałem "seksuologii sądowej" dla przestępców seksualnych.
Z Gostynina jest też dobry dojazd do Warszawy (np. dr K.Bojar) oraz do Torunia (np. dr Fronczek).
W dość bliskiej Łodzi nie jest łatwo dostać się do lekarza, zbyt mało tam specjalistów.
Branie jakiś "suplementów" reklamowanych w TV i internecie byłoby lekkomyślnością i możliwością skrzywdzenia się. Czas płynie i nie ma czasu na działania pozorowane, wskazana wizyta u lekarza specjalisty.
Pozdrawiam i życze powodzwnia, rokowanie jest pomyślne. JW, www.seksuolog.org.pl