Częste bóle głowy i brak motywacji do nauki

Proszę powiedzieć mi co mam robić. Od dłuższego czasu wszystko mnie denerwuje, zmienne nastroje potrafie nagle się rozpłakać, kiedy pokłócę się z chłopakiem nie mam ochoty by żyć. Nie mam motywacji do nauki, szkoła jest mi obojętna, w tym roku matura. Dodam, że mam częste bóle głowy. Mam 18 lat. Prosze o pomoc bo boję się że źle się to skonczy...

Aby jednak mieć pewność co do powyższych dolegliwości udała bym się do lekarza oraz specjalisty psychologa. Pozdrawiam

Trzeba wykonać ogólne badania, a także skonsultować się z psychologiem i psychiatrą. Objawy mogą mieć podłoże biologiczne, hormonalne lub mogą wskazywać na depresję. Nie wolno ich lekceważyć. Im szybciej rozpocznie się leczenie, tym większe szanse na szybki powrót do zdrowia.