Brak humoru i zmienne nastroje

Witam ,prosze o pomoc! Czuje ze jest ze mna nie tak nie mam humoru ,mam zmienne nastroje, codziennie czuje sie zle ,prawie sie nie usmiecham .Duzo w zyciu przeszlam .. Czesto wspominam to co bylo .. nie mam ochoty nigdzie jezdzic ,mam dziwne zachowanie tak jak bym bala sie ludzi... mysle negatywnie...

Witam serdecznie,
Złe samopoczucie, wahania nastroju, izolowanie się od ludzi oraz lęk przed nimi, negatywne myśli mogą sugerować zaburzenie depresyjne. Jednak stawianie diagnozy przez internet byłoby nadużyciem z mojej strony. Dlatego warto, abyś zdecydowała się na wizytę u psychologa, który będzie w stanie postawić wiarygodną diagnozę.
Wspomniałaś, że dużo przeszłaś w życiu, męczą Cię wspomnienia dotyczące przeszłości. Psychologa pomógłby Ci przepracować te trudne doświadczenia.
Pozdrawiam

Proszę się zgłosić do psychologa, albo psychiatry, a prawdopodobnie najlepiej do obu tych specjalistów. Z "tonu" pani wypowiedzi "pobrzmiewa" rozpacz. Skoro tak źle się Pani czuje nie należy tego lekceważyć, tylko zgłosić się po pomoc. Proszę też pamiętać, że wcześniej było lepiej, więc ponownie może tak być, albo jeszcze lepiej.