Zmienne nastroje u chłopaka

Moj chlopak ma zmiene nastroje i to z sekundy na sekunde inne rax jest kochany a raz wstapia w niego diabel

Witam. Proszę rozwinąć swoją wypowiedź i zadać pytanie. Rozumiem, że jest Pani zaniepokojona niezrównoważonymi zachowaniami chłopaka. Dobrze by było, aby zgłosił się Przychodni Zdrowia Psychicznego, prawdopodobniej korzyści przyniesie mu psychoterapia. Pozdrawiam

Warto żeby się temu przyjrzał specjalista. Może to być objaw stresu czy kryzysu, trudnej sytuacji, ale może też świadczyć o trudnościach w zaangażowaniu i motywacji w związku albo o poważniejszych zaburzeniach psychicznych.

Witaj !

Człowiek nie jest stabilny w 100 procentach i może mieć obniżenia nastroju , natomiast jeśli Ci to przeszkadza lub jest Tobie źle z tym, to przede wszystkim porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem, nie ma recepty na ciągle dobry nastrój. Porozmawiaj z psychologiem w twojej okolicy o nurtującym Cię zachowaniu twego chłopaka. Pozdrawiam