Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmienne nastroje u męża

Potrzebuję pomocy:(Mąż ma bardzoo zmienne nastroje.Raz czuje że mnie kocha i pokazuje to a raz nienawidzi. Przy każdej kłotni chce rozwodu. Wyrzuca mnie z domu. Gdy ma ten dziwny okres w którym sie do mnie nie odzywa, nic nie je ode mnie, nie rozmawia ze mną.Nawet mina jego jest inna niż zwykle, taka ponura zła na mnie a gdy to przechodzi to do rany przyłóż. Tak jakby miał dwie osobowości:(
ponad rok temu

Cykle snu

Nasz sen składa się zazwyczaj z kilku cyklów. Jeden trwa około 1,5 godziny. Czy wiesz, czym się charakteryzują te okresy snu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Witam serdecznie,
Czy Pani mąż może mieć problemy, o których Pani nie wie? Takie zmienne nastroje mogą być właśnie spowodowane między innymi problemami, konfliktami wewnętrznymi.
Radziłabym, żeby Pani porozmawiała z mężem. Proszę opisać mu, co najbardziej Panią martwi w jego zachowaniu. Proszę również zapewnić go o swoim wsparciu i chęci pomocy.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień Dobry Pani,

Sugeruję konsultację w Poradni zdrowia psychicznego-proszę nie czekać i przekonać Męża o celowości takiej wizyty lekarskiej.

Z serdecznymi pozdrowieniami, dla Pnai i Męża,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy