Częste korzystanie z toalety przy nerwicy

Witam...moje życie jest piekłem,przed każdym wyjściem z domu muszę po parę razy biegać do toalety,wiem o wszystkich toaletach w każdym miejscu do którego się wybieram,nie ma nawet mowy abym gdzieś jechał publicznymi środkami lokomocji bo wpędzam się w tak wielki stres że mam dosłownie sekundy najlepiej jak bym zamieszkał w lesie mam już naprawdę dosyć tej choroby i wstydu jaki jej towarzyszy od parunastu lat,jedyne co pomaga to zresetowanie się alkoholem,mózg odcięty i po nerwicy,proszę o pomoc

Inną możliwą przczyną jest nadfeaktywność pęcherza, w tym przypadku rozpoznanie wymaga wykonania badania urodynamicznego. Z wynikiem należy zgłosić się do urologa.
Jest jeszcze wiele innych przyczyn, np. Infekcja lub cukrzyca.

Witam serdecznie,
czy korzystał Pan kiedyś z psychoterapii, odpowiednia może bardzo pomóc, mogę Pana zapewnić, ze są lepsze sposoby niż alkohol, choć mogę sobie wyobrazić jakiego cierpienia przysparza Panu choroba. Gdyby miał Pan jakieś dodatkowe pytania, to zachęcam do kontaktu indywidualnego, np na maila swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.