Częste migreny, bóle żołądka i biegunki - czy to wynik stresu czy choroby?

Dzien dobry, Od okolo roku mam czeste migreny, bole zoladka, biegunki. Zyje w ciaglym stresie, nie potrafilem sie nawet zrelaksowac na urlopie. Caly czas jestm spiety. Wszystkie badania krew itd sa w normie, ale caly czas odczuwam zmeczenie, naluecie, roztargjienia i hustawki. Raz nic potrafi mnie zdenerwowac, po czym placze i nie wiem o co mi chodzi. Tak jak nie ja. Nie raz mialem lekkie atki paniki, ktore ciezko mi bylo zalogofzic przez pol godziny minimum. Obecnie cjodze do pana psyhologa i miwie mu o tych objawach, ale on nuc o tym, ze jestem chory, a podejrzewam u siebie jakas nerwice lekowa, fobie spoleczna czy podobne, bo mam wszystkie te objawy. Kto diagnozuje ewentualnie choroby i liedy w jaki sposob? I czy jestem chory?

Zachęcam do wizyty u psychiatry, postawi diagnozę i być może wskaże, gdzie może Pan uczestniczyć w psychoterapii (nie każdy psycholog może prowadzić psychoterapię) indywidualnej lub grupowej.
Pozdrawiam