Częste oddawanie gazów u dziecka

Witam,moje dziecko bardzo czesto oddaje gazy.czy jest to powod do niepokoju.nie boli ja brzuszek nie ma wzdec,kupke robi raz badz co 2dzien.ma 6miesiecy i od okolo 2,5tyg.je rano kleik kukurydz. na mleku bebiko pozniej kaszke mleczno ryzowa , obiadek-zupka, deserek , kleik kukurydziany na noc.w nocy karmie ja piersia w ciagu dnia moze ze dwa razy piers po 2/3minuty.dziecko je lyzecza bo nie chce butelki.

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proponuję zastosować doraźnie preparat np. Lakcid.