Częste występowanie erekcji podczas zwykłych czynności

Witam, piszę z takim zapytaniem. Czy częste erekcje w trakcie zwykłych czynności, np. w pracy, na spacerze, jazdy samochodem bądź komunikacją miejską, a także w nocy lub nad ranem. Czy powinienem mieć powody do zmartwień czy jest to naturalne? Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Mimowolne erekcje nocne i poranne ma zdecydowana większość zdrowych mężczyzn. Mogą zdarzać się też w ciągu dnia i wykonywania codziennych, "neutralnych" czynności. Zazwyczaj jednak w okresach abstynencji seksualnej, dłuższego braku współżycia lub o osób szczególnie pobudliwych seksualnie, o dużych potrzebach. Czy podczas pojawiania się tych erekcji ma Pan myśli, fantazje seksualne, niezrealizowane potrzeby?

Pozdrawiam!