Częsty ból brzucha, wypróżnianie kilka razy dziennie i brak apetytu

Od ok roku odczuwam częste bóle brzucha, wyrpózniam się czasami nawe 5 razy dziennie, nie mam apetytu przez co bardzo straciłam na wadze. Lekarz w przychodni powiedział ze nie ma się czym martwić, ja jednak szukam pomocy dlaczego tak się dzieję i do jakigo lekarza najlepiej się z tym udac?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zgłosić do gastroenterologa. Powinna zostać wykonana morfologia krwi, być może także kolonoskopia (lekarz z pewnością zasugeruje to badanie, jeśli istnieją kliniczne wskazania).