Czy angina spowodowała jakąś groźną infekcję u mojego partnera?

Dzień dobry, tydzień temu miałam podrażnione i powiększone migdałki. Zakładając, że to nic poważnego doszło do seksu pomiędzy mną a partnerem, w tym do seksu oralnego. Problem w tym, że podrażnione migdałki następnego dnia wyglądały dużo gorzej (ropne plamy) i okazały się anginą. Tymczasem mój partner trzy dni później dostał jakąś infekcję na penisie. Wg jego opisu przypomina to trochę opryszczkę, ale żadne z nas jej nigdy nie miało, więc pewności nie mamy. Przyznam szczerze, że oboje się tym stresujemy, zwłaszcza że to dopiero początek znajomości, więc nie mamy do siebie jeszcze takiego zaufania. Czy to możliwe aby moja angina spowodowała jakąś groźną infekcję u mojego partnera?

Radziłbym partnerowi i pani udać się do lekarza wenerologa. Możliwe, że to angina, ale nie wykluczone jest, że pani lub partner jesteście nosicielami jakiegoś patogenu i możliwe jest jego wyeliminowanie, patogenu nie partnera ;). Taka wspólna wizyta może nie jest szczytem marzeń, ale na pewno na dłuższą metę poprawi wasze stosunki.......emocjonalne i oczyści atmosferę.