Czy badanie DNA może wykazać hemofilię?
Witam. W mojej rodzinie wystepuje Hemofilia typu B. Jestem w 25tc i bede miala chlopca. Chcialabym sie dowiedziec czy badanie DNA wykaże czy jestem nosicielka tej choroby? Czy ciaza nie zmieni wynikow badan? Z gory dziekuje za odp.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Może Pani wykonać badanie genetyczne, ciąża nie powinna mieć wpływu na wynik badania. Pozdrawiam!