Czy bezpieczne jest leczenie innego zęba w tak krótkim czasie od zabiegu usunięcia ósemki?

Witam, Jestem 2 dni po zabiegu chirurgicznej ekstrakcji dolnej ósemki. Jednocześnie mam mocno zniszczoną górna szóstkę, która jeśli nie będzie leczona szybko może skończyć się endodoncją (czego bardzo chciałbym uniknąć). Pech chciał, iż data wizyty zbiegła się w czasie z usuwaniem ósemki i została wyznaczona w piąty dzień zabiegu. Niestety inne terminy wizyty są bardzo odległe, stąd też moje pytanie czy bezpieczne jest leczenie innego zęba w tak krótkim czasie od zabiegu usunięcia ósemki?

Witam
Sam zabieg usunięcia nie jest przeciwwskazaniem do leczenia. Problematyczne dla Pani mogłyby być takie objawy jak np. szczękościsk po zabiegu, który utrudniałby otwieranie ust. Jeśli czuje się Pani dobrze po ekstrakcji to jak najbardziej można zająć się kolejnym problemem.
Pozdrawiam