Czy biorąc te tabletki mogę wypić alkohol?

Witam biorę tabletki Kalms już od dłuższego czasu, prawie kończę paczkę. Wieczorem wzięłam tabletkę. Czy na drugi dzień będę mogła wypić alkohol?

Witam Cię
Alkoholu nigdy nie można łączyć z żadnymi lekami uspokajającymi i wyciszającymi. Jeżeli połknęła Pani wieczorem Kalms to zawartość tego leku we krwi utrzymuje się przez 24 godziny, a jeżeli Pani bierze ten lek przez dłuższy czas to we krwi będzie on około 2 tygodni.
Pozdrawiam serdecznie.