Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Bisocard może powodować udar mózgu?

Od ośmiu lat zażywam rytmonorm i bisocard 2,5 . Ale ostatnio po zażyciu bisocardu jestem osłabiona i bez energi. Kładę sie do łóżka i nic mi sie nie chce robić, nawet nie wstaje aby odebrać telefon. Mam szumy w głowie, i lekkie zawroty. Czy bisocard moze powodować udar mózgu, bo słyszałam ze blokery powodują niedotlenienie mózgu . U kardiologa mam wizytę za miesiąc, a na razie lekarz rodzinny kazał brać polowe tabletki bisocardu.
KOBIETA, 70 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy