Czy ból głowy może mieć związek z ugryzieniem przez kleszcza?

Ugryzl mnie kleszcz dwa tyg temu i od tyg zaczerwienienie robi się większe przy tym również mam bóle głowy. Kleszcza wyciągnąłem w całości i nic się nie działo tylko mała kropka która teraz się zmieniła w owal

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Lekarz zdecyduje o konieczności leczenia