Czy ból ręki u dziecka to wynik szczepienia?

Witam. 5 dni temu mój 3 msc synek był szczepiony. Od momentu zaszczepienia na tężec bardzo boli go rączka,nie pozwala się dotknąć a podczas ubierania aż zanosi się płaczem. Rączką bardzo rzadkp rusza,najlepiej jakby "zwisała" nieruchomo i nie do końca zaciska piąstke. Dodam,że nie miał zaczerwienienia ani opuchlizny. Dodatkowo bardo denerwuje się przy piersi i przestał przesypiać noce. Czy takie zachowanie może być spowodowane szczepieniem i czy powinno mnie to niepokoić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu opis objawów sugeruje konieczność wizyty u lekarza specjalisty pediatrii