Czy da się wyleczyć z fetyszyzmu?

Witam,mam problem z moim chlopakiem. Jest on fetyszysta stop, a w dodatku ma upodobania do bycia ponizanym i podnieca go, gdy traktuje go podle, z wyzszoscia i pogarda. Czy da sie to jakos wyleczyc lub chociaz "wyciszyc"? Z gory dziękuję za odpowiedź

W seksualności warto być elastycznym i tolerancyjnym.
Czasami pojawia sie problem, gdy występuje progresja objawów - wtedy jednak dobrze jest zwrócić sie do lekarza seksuologa.
Seksualność człowieka jest bardzo złożonym i interesującym fenomenem.
Pozdrawiam. JW, Poznań.