Czy dieta kapuściana jest odpowiednia?

Witam mam 27 lat ważę 75kg mam wzrost 165 . Drugi dzień stosuje dietę kapuściana. Zakupiłam wczoraj rowerek stacjonarny. Lecz zastanawiam się czy ta dieta jest dobra? Chce efaktów w miarę szybko dlatego iz planuje zajść w ciążę a boje się ze jak teraz nie schudnę później będzie bardzo źle. Proszę o poradę

Dzień dobry,

może Pani zastosować dietę redukującą, ale taką, która nie doprowadzi do niedoborów żywieniowych - czyli pod opieką dietetyka.

Dieta kapuściana jest dietą niedoborową i monoskładnikową, nie jest zalecana do stosowania, szczególnie, kiedy w niedalekiej przyszłości zamierza się Pani starać o dziecko.

Pozdrawiam