Czy drastyczna zmiana wyglądu może spowodować,.że moja mała córka mnie nie pozna?

Witam, moja córkach na dniach skończy 4 miesiące. Bardzo wypadają mi włosy i chciałam je obciąć na całkiem krótko. Teraz mam dość długie i zastanawiam się czy taka drastyczna zmiana wyglądu może spowodować że córka mnie nie pozna. Czy to może mieć wpływ na jej poczucie bezpieczeństwa i wywołać jakieś niepożądane skutki? Pozdrawiam.

Szanowna Pani,
niemowlaki rozpoznają swoje mamy po zapachu, reagują na głos, na mimikę twarzy, np. uśmiech, istotny jest dotyk. Dziecko lubi łapać mamę za włosy, jeśli one wypadają - niemowlak biorąc rączki do buzi narażony jest na włosy, które zostają pomiędzy paluszkami. Po porodzie Pani organizm jest osłabiony, wskazane są witaminy; Biotyna poprawia wygląd skóry, ma wpływ na zdrowe paznokcie i włosy.
Pozdrawiam serdecznie