Czy dym papierosowy szkodzi płodowi?

Witam, jestem w 29 tc i borykam się z nerwicą natręctw. Wczoraj byli u nas znajomi. Oboje palą, ale na papierosa odchodzili do ogrodu. Siedzieliśmy na świeżym powietrzu przy stole, w odległości od siebie ok 1.5 metra. Znajomi mieli też e-papierosy i raz zapalili, nie odeszli od stołu i ja też nie odeszłam. Nie dmuchali w moją stronę tylko w górę. Para nie leciała na mnie, 3 razy jakoś tak poczuł tylko zapach ale wtedy starałam si odwracać głowę. Teraz mam ogromne wyrzuty sumienia, że zaszkodziłam mojej córeczce. Czy coś się jej mogło stać? To była jednorazowa sytuacja. No co dzień nie palimy, nie przebywam też w towarzystwie palących. Proszę bardzo o pomoc, bo nie radzę sobie z myślą, że naraziłam moja córeczkę na utratę zdrowia. Czy taka sytuacja może ją narazić na schorzenia jakieś? Nowotwór?

Witam! Okoliczności, które Pani opisała w żaden sposób nie zaszkodziły płodowi. Pani troska o nienarodzoną jeszcze córeczkę jest godna pochwały, ale nie ma powodów do obaw. Powodzenia W. Łuczkowski.