Czy dysocjacyjne zaburzenie ruchu można leczyć elektrowstrząsami?

Czy Dysocjacyjne zaburzenie ruchu można leczyć elektrowstrząsami ? Czy jest opisany choć jeden przypadek gdzie zabiegi EW pomogły n akonwersje ,ja mam te zaburzenie. Ale mam jeszcze schizofrenie ,wzmożone napięcie mięśniowe , Do KOmorowa nie chcieli mnie przyjąć,Tak samo do KLiniki nerwic na sobieskiego.

Obecnie bardzo rzadko zleca się EW, najczęściej w sytuacji lekoopornej depresji nawracającej. Zachęcam do porozmawiania na ten temat ze swoim lekarzem podczas najbliższej wizyty.