Czy istnieją witaminy pobudzające libido?

Witam pisze w takiej sprawie 7 Msc temu zeszlem z cyklu sterydowego spadlo mi libido bylem u lekarza dostalem zastrzyki i mam wstawic sie za miesiac Znow Po kolejny i moje pytanie sa jakiej odzywki Albo witaminy pobudzajace libido?

Pobieranie sterydów bez wskazań medycznych jest zachowaniem bardzo ryzykownym, bywają skutki nieodwracalne, np. niepłodność (zniszczenie nabłonka plemnikotwórczego w jądrach).
Proponuję uczciwe przemyślenie problemu, zachęcam do większej odporności w stosunku do reklamowych artykułów i opowiadań kolegów.
Powinien Pan pozostawać nadal w opiece lekarza, który próbuje Panu pomóc.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com. 9/17.

Witam
Dobrze zbilansowana dieta na pewno będzie podstawą a co za tym idzie uzupełnienie Pana witamin. Klasycznymi suplementami są żeń szeń oraz suplementy ze składnikami pobudzającymi krążenie. Pamiętajmy, że suplementy mogą wspomóc dietę ale jej nie zastąpią. Proponuję wizytę u dobrego dietetyka.