Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ja mogę mieć pochwicę?

Mam problem. Obawiam się, że mam pochwicę, która może mieć podłoże psychiczne. Kiedyś w dzieciństwie podłożono mi świnię i upozorowano na mnie gwałt. Potem mnie pomówiono co do preferencji seksualnej i znęcano się nade mną. Dodatkowo musiałam jako wtyczka przeniknąć do zakonu masonerii, żeby to rozpracować bo wpadłam w sidła mafii. Tam była traktowana o pewnej dziewczynie przez nauczycielkę. To była sekta krzyża. W czasie kiedy próbuje wejść we mnie partner czuję ból i on nie może tam wejść.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży

Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?

Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem psychiatrą, który po wywiadzie i badaniu będzie mógł określić rzeczywistą przyczynę trudności. Opisane przez Panią objawy mogłyby sugerować także inne zaburzenia (stanowiące źródło tych zaburzeń lub współistniejące tło). Lekarz od razu także będzie mógł zlecić odpowiednie leczenie i/lub psychoterapię.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam,

Pierwsze kroki skierować Pani powinna do lekarza psychiatry, który po dogłębnym wywiadzie, będzie mógł rozpoznać odpowiednią chorobę oraz w kontekście przytoczonej historii odpowiednio dobrać leczenie.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Psycholog. Autorka publikacji w czasopismach psychologicznych i medycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy