Czy jednocześnie stosowane leki Axotret i Escitil mogą wywołać jakieś negatywne skutki?

Witam chciałbym spytać czy jednocześnie zażywanie leku Axotret i Escitil może wywołać jakieś negatywne skutki. Powiadomiłem Panią doktor przed przepisaniem Escitilu że biorę Axotret jednakże po rozpoczęciu kuracji lekiem SSRI moje serce zaczęło dziwnie pracować tzn. czasami boli, pracuje nierównomiernie

Witam! Nie ma bezwzględnych przeciwwskazań medycznych do stosowania tych leków łącznie. Objawy opisane przez Pana mogą być skutkiem napięcia wewnętrznego, lęku przed jakimiś powikłaniami. Proszę nie zapominać o psychoterapii. Powodzenia W. Łuczkowski.