Czy jest jakaś szansa bym mógł w przyszłości nosić długie włosy?

Witam, mam 18 lat. Od pewnego czasu zaczęły mi wypada włosy i nie wypada mi 100 włosów dziennie tylko więcej. Mój ojciec i dziadkowie mieli zakola, a mi zaczęły się robić zakola i "placek" na czubku głowy. Mam dłuższe włosy ok. 13 cm. Czy jest jakaś szansa bym mógł w przyszłości nosić długie włosy? Jeżeli tak to co mam uczynić? Proszę o rade.

18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

W pierwszej kolejności należy potwierdzić czy rzeczywiście jest to łysienie - proszę udać się do dermatologa, który po zbadaniu i zebraniu wywiadu zaleci dalsze postępowanie.
Wskazana jest również wizyta u lekarza rodzinnego w celu wykluczenia między innymi anemii czy chorób tarczycy.

Pozdrawiam.