Czy jest lepszy laser?

Witam. Mam mocny rumień napadowy non stop skóra pali nagrzewa sie, policzki nos broda... Pali do gorąca i niczym nie chce zejść.. Mam drogie kosmetyki bioderma, svr, solantra, rozex, coupeliac, biore clatre pije wapno.. Robilam 5x alma harmony dye vl duza moca i nawet jest gorzej. Co robic czy jest lepszy laser? Umieram prosze o poradę nie mam sil do życia nie mogę isc do pracy ani korzystać z życia... Mam depresje.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl