Czy jest możliwe zapłodnienie zaschniętym płynem preejakulacyjnym?

Podczas tego jak robiłem dobrze mojej partnerce palcami, mogłem mieć zaschnięty na nich płyn preejakulacyjny, gdyż miałem wilgotną rękę cztery godziny wcześniej. Czy jest możliwe żebym zapłodnił zachniętym płynem preejakulacyjnym moją partnerkę palcami? Dzisiaj tj. ok. 20 godzin po pojawiło się u niej plamienie, czy możliwe że w wyniku stresu okres pojawił się 6 dni wczesniej? Proszę o odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Zapłodnienie w opisanej sytuacji jest niezwyklemało prawdopodobne, a plamienie może wynikać ze stresu, infekcji, urazu i wielu innych przyczyn.