Czy jest możliwe, że choruję na nerwicę?

miałam gorączkę i zasłabłam pojawiły się zawroty glowy, w marcu byłam u neurologa i lekarz powiedział, że to zapalenie błędnika. Dostałam leki betaserc i vicebrol. Po dwóch tygodniach brania leków pojawiły się duszności i uciskaniu w mostku. W ulotce betaserc w działaniach niepożądanych pisze że mogą być trudności w oddychaniu. Dużo się denerwowałam i stresowałam. Nie wiem czy to może być przez lek czy mam nerwicę ?

Witam! Nie zaszkodzi, a nawet może pomóc konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna. Objawy mogą wyglądać identycznie, ale leczenie jest całkowicie odmienne. Powodzenia W. Łuczkowski.