Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dbaj o dietę w trakcie grypy

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

osłabienie i zawroty głowy są częste w okresie jesienno-zimowym, natomiast przy dodatkowych objawach, np. bólach mięśniowych, można podejrzewać infekcję, prawdopodobnie wirusową. Proszę zapoznać się z tym artykułem: https://portal.abczdrowie.pl/oslabienie-organizmu-infekcje-nowotwory-neurologia-inne.

Niestety na podstawie podanych objawów, które są nieswoiste, trudno udzielić precyzyjnej odpowiedzi na Pańskie pytanie, ale z pewnością powinien Pan się liczyć z infekcją. Niewykluczone że to przeziębienie, choć może być to również covid-19. Odsyłam materiału dostępnego pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-a-grypa-jak-rozroznic-objawy.

Proszę obserwować swój organizm przez najbliższe dni, dużo odpoczywać, dbać o nawodnienie organizmu i spożywać wysokoodżywcze posiłki. Warto także suplementować witaminę C, D3 oraz cynk, by wesprzeć układ immunologiczny.

Zachęcam do zapoznania się z tym artykułem: https://portal.abczdrowie.pl/preparaty-wspomagajace-leczenie-grypy-witaminy-i-rutozyd.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy