Czy jest możliwość wyprostowania korony oraz zabezpieczenia jej, aby się nie przesuwała?

Witam, 5 lat temu miałam zakładane korony na górnych jedynkach. Od 2 lat zauważyłam, że oddalają się one od siebie i powstaje większa przerwa. Na górnej szczęce mam komplet zębów a mimo to jedynki się przesunęły.Mój dentysta stwierdził, że to bardzo dziwne. Jedna z jedynek jest po resekcji korzenia i może jest to powodem jej przemieszczenia. Czy jest możliwość wyprostowania korony oraz zabezpieczenia jej aby się nie przesuwała?

Witam. Być może jest to Desmodontoza czyli patologiczna wędrówka zębów(dotyczy najczęściej siekaczy górnych, które przesuwają się głównie w kierunku wargowo- -bocznym.) Proszę zgłosić się do periodonty który postawi właściwą diagnozę.