Czy jest możliwość, że te polipy wróciły?

Witam, mam pewien problem, zaznaczę ze w przyszłym tygodniu mam umówiona już wizytę u ginekologa. W czerwcu ubiegłego roku stwierdzono u mnie polip endometrialny i szyjkowy. Cytologia prawidłowa,, narządy bez zmian. Przyjmowałam wtedy tabletki antykoncepcyjne seasonique. Tabletki odstawiłam i po dwóch cyklach polipów już nie było. Objawiały się pojedynczymi sluzowo krwistymi uplawami w różnych momentach cyklu. Po stwierdzeniu poprzez usg końcem sierpnia ze wszystko jest w porządku ze względu na obfite okresy miałam przepisane tabletki qlaira. Niestety skutki uboczne, wypryski, bolesność piersi, plamienia musiałam je odstawić. Po konsulatacji z lekarzem uczyniłam to po 3 tabletkach z nowego opakowania. Cykl przebiegł w miarę prawidłowo. Jedynie delikatne plamienie w 12 dc. Misiaczka już naturalna wystąpiła o czasie i zakończyła się po 7 dniach się zakończyła z lekkim plamieniem w 8 dc, natomiast znów w tym cyklu koło 12 dnia wystąpiło jednorazowe plamienie. Był to taki śluz podbarwiony na beżowo brązowo, potem wystąpił typowy śluz płodny. Co może to oznaczać? Czy jest możliwość ze te polipy wróciły? Dodam ze nie mam żadnych innych dolegliwości

Dzień dobry, nawrót polipów jest możliwy, jednak plamienia mogły również wystąpić w wyniku odstawienia antykoncepcji. Wizyta u ginekologa z pewnością rozwieje Pani wątpliwości.