Czy jest możliwość zrobienia samodzielnego zastrzyku, żeby przyspieszyć wchłonięcie krwiaka?

Kilka miesięcy temu w wyniku stłuczenia zrobił mi się niewielki krwiak na pięcie. Niestety po kilku miesiącach stosowania różnych maści z heparyny, krwiak nadal się utrzymuje. Przypuszczam, że po prostu się zakrzepł i już samoistnie nie chce się wchłonąć. Czy jest możliwość zrobienia samodzielnego zastrzyku, żeby przyspieszyć wchłonięcie krwiaka? Ewentualnie może jakaś maść? (stosowałem już heparin forte oraz arcalen - bez skutku). Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć