Czy jest szansa na leczenie ortodontyczne przy zaawansowanej paradontozie?

Dzień Dobry Mam bardzo zaawansowaną paradontozę.Co prawda nie rusza mi zaden ząb ale przeszłam liczne zabiegi np. Kiretaż zamnkięty i otwarty, augumentacja kości w trzech miejscach. Mam duże ubytki kości np. między górną 5 i 6. Mam krzwy zgryz. Czy przy opisanej wyżej sytuacji jest szansa na leczenie ortodontyczne?

Parodontoza oznacza zaburzenie odpornościowe całego organizmu i nim warto zająć się najpierw, a potem wrócić do leczenia ortodontycznego. Pozdrawiam