Czy nogę rozpocząć leczenie ortodontyczne?

Witam, Mam wyrwanych 2 jedynki, dwójkę i 4 i 6 w górnym łuku. W dolnym brakuje mi 6 i żeby się powykrzywiały dosyć mocno. Chciałabym je wyprostować i wszczepić implanty. Jednakże mój stomatolog twierdzi, że szkoda czasu i lepiej zrobić bonding, na co nie chce się zgodzić , bo to drogi i nietrwały zabieg. Czy mogę rozpocząć leczenie ortodontyczne i w późniejszym czasie wszczepić implanty czy będą za duże zaniki kostne i wszczepiać je przy krzywych zębach?

Wymagana jest dokładna diagnoza Pani wady ortodontycznej. Im stabilniejszy zgryz - im bliżej do tzw neuromuskularnej równowagi, im lepiej są poukładane względem siebie z~by tym trwalsze będą efekty leczenia. Pozdrawiam