Czy kokaina może uszkodzić mózg u dziecka?

Czy branie leku Concerta przez 7 lat może wpływać na opóźnienie dojrzewania >?? Czy kokaina przyjęta przez dziecko w wieku 10 lat w dawce który spowodowała u niego stan z którego sie nie można było wybudzić i musiało przyjechać pogotowie mogło spowodować zmiany mózgowe i pokazać to w przeszłości lub coś uszkodzić

Tak, mogło. Narkotyki działają niszcząco na każdy mózg, a dziecka (jako, że się intensywnie rozwija) przede wszystkim.