Czy laser zmniejszy wrażliwość cery?

Dzień dobry, moja cera po korzystaniu z basenu stala sie nadwrazliwa I naczynkowa. Czy laser zmniejszy wrażliwość cery? Drażnią mnie nawet rozpuszczone wlosy..

Istnieją zabiegi laserowe, które pomagają przy cerze naczynkowej. Warto także wybrać się do dermatologa, aby dobrał odpowiednią, domową pielęgnację. Niestety, woda w basenie często nasila objawy.