Aviomarin a częstotliwość stosowania

Witam. Niedługo będę musiał podróżować codziennie przynajmniej raz dziennie (taki charakter pracy). Cierpię na lekką chorobę lokomocyjną. Zawsze pomaga mi aviomarin. Chciałem zapytać czy mogę aviomarin brać codziennie (jedna tabletka mi wystarcza)? Czy co jakiś czas będę musiał robić przerwy? Zastanawiam się czy aviomarin to bezpieczny lek, który nie będzie powodował żadnych problemów nawet wtedy kiedy podróżuję i używam go codziennie czy jednak nie mogę go w ten sposób stosować. A może istnieje jakiś zamiennik aviomarinu, dzięki któremu mógłbym zwalczyć moją chorobę lokomocyjną i stosować te leki jakoś zamiennie? Na przykład przez miesiąc jeden a przez kolejny miesiąc drugi? Mam taki charakter pracy, że muszę coś zrobić z moją chorobą lokomocyjną, aviomarin mi pomaga. Wprawdzie chce mi się po nim spać, ale jestem w stanie sobie z tym poradzić. bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego