Czy lek Brintellix jest bezpieczny dla osób z astmą?

Dzień dobry. Dostałem od lekarza lek BRINTELLIX i nie bardzo wiem czy lek jest bezpieczny dla osób z astmą i zespołem klinefeltera ?, czy może mi ktoś doradzić czy ten lek ma jakieś skutki uboczne zagrażające życiu ?, bardzo proszę o doradzenie, czy na nerwicę ten lek jest dobry ?,czy spadek libido jest po zażywaniu tego leku ?, jest to dla mnie nowy lek, obawiam sie w zażywaniu tego leku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do lekarza zlecającego powyższy preparat w celu weryfikacji Pana wątpliwości. Bez podania większej ilości szczegółów chociażby w jakim stopniu kontrolowana jest teraz astma ciężko jest coś więcej powiedzieć.