Czy lek Roswera jest bezpieczny w tej sytuacji?

czy lek roswera w dawce 5 mg jest lekiem bezpiecznym? czy można przyjmować go np. co drugi dzień, aby był mniej szkodliwy, przy cholesterolu ogólnym 215 i trójglicerydach 158, czy będzie miał wówczas znaczenie?
KOBIETA, 63 LAT 8 miesięcy temu

Jeżeli lekarz, który przepisał lek nie dostrzegł możliwych interakcji z innymi, przyjmowanymi przez Panią preparatami to może Pani go bezpiecznie stosować. Lek jest bezpieczny, jeśli nie występują u Pani działania niepożądane to należy przyjmować go zgodnie z zaleceniami.