Czy małe dzieci do 3. roku życia mogą mieć nadwagę?

Czy małe dzieci do 3 roku życia mogą mieć nadwagę?

Witam.
Dzieci w każdym wieku mogą mieć nadmierną masę ciała. Normy dla masy ciała i wzrostu u dzieci są określane za pomocą siatek centylowych. Proszę jednak pamiętać, że nie powinno się odchudzać dzieci. Można jednak zadbać o zmianę ich nawyków żywieniowych na prawidłowe.

Po przepisy i wskazówki żywieniowe zapraszam na moją stronęwww.diet-coachinh.xaa.pl

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska