Czy mam dobrą wagę i proporcje?

Mam 13 lat, ważę 46 kg i mam 159 cm wzrostu. Biust w rozmiarze 70A. W udach ok. 36 cm. Czy nie są za duże. Czy dobrze ważę?
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Twoje BMI wynosi 18,2 i znajduje się między 50, a 25 centylem na siatkach centylowych. Oznacza to, że Twoja masa ciała mieści się w zakresie normy i jesteś szczupłą osobą. Nie powinnaś martwić się swoją masą ciała i myśleć o odchudzaniu. Odżywiaj się zdrowo, ponieważ Twój organizm rozwija się i potrzebuję teraz więcej składników odżywczych.

Pozdrawiam