Czy mam szansę na poczęcie?

Dzień dobry mam taki mały problem :( prowadzę kalendarzyk .staramy się z partnerem o dziecko . W dni płodne wspolzylismy kilka razy nawet w ciągu dnia . Na dany moment okres mi się spóźnia 5 dni :( byłam ostatnio trochę przeziębiona ale nie brałam w razie czego żadnych leków . Robiłam kilka testów zwariować można :( kilka wyszło negatywnych :( wczoraj na jednym teście wyszła druga kreska ale bardzo jasna ale widoczna gołym okiem po około pół godzinie znikła . Dziś znów zrobiłam test i wyszedł negatywny :( od jakiegoś czasu mam takie mrowienie piersi na bokach i brodawki bolą przy dotyku ,boli mnie lewy jajnik szegolnie jak szybciej chodzę . I często kłuje aż tak napadowo , na dodatek mam dużo białego śluzu ale bezwonny . Rano albo po słodkim zaczyna mnie modlić :( mieszkamy za granica i tu ciężko o skierowanie na betę :( mówiąc ze nawet gdyby do 3 miesiąca oni nie zaliczają ze to ciąża :( nie wiem co mam robić czy możliwe ze to ciąża ? Czy może jakaś choroba ;( dodam ze 4 miesiące temu poroniłam dziecko w 6 tyg ciąży ale po poronieniu miałam już miesiączkę jak w zegarku ;( błagam o pomoc
KOBIETA, 27 LAT 7 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

jeśli nie ma Pani możliwości oznaczenia gonadotropiny kosmówkowej (beta-HCG), to proszę wykonać test ciążowy z moczu, który znajdzie Pani w każdej aptece. Jego wynik na tym etapie powinien być już wiarygodny.

Skoro starają się Państwo o ciążę i współżyją w dni płodne, to ciąża jest jak najbardziej możliwa. Trzymamy kciuki!

Odpowiedzi naszych specjalistów na podobne pytania zadawane przez inne użytkowniczki znajdują się poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-jajnika-a-ryzyko-ciazy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-jajnikow-a-ryzyko-ciazy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-piersi-a-ryzyko-ciazy/

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.