Czy mam szansę na wywołanie porodu?

Witam chcialabym zadać pytanie do specjalisty Ginekologii bardziej chodzi mi o poradę. Jestem w 37tyg ciąży z cukrzyca ciążowa moje dziecko osiągnęło do tej pory mase 2411g. Mam skierowanie do szpitala jak moj lekarz stwierdzil w gabinecie na Ktg a w domu czytam jest napisane hipotrofii.. wiec mam szanse aby zostal wywolywany porod? Chcialabym zaznaczyc ze juz zle sie czuje odnosnie ciazy brak juz mocy do porodu naturalnego. Nie wiem na co moglabym liczyc a na co nie. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne ponowne badania i dalsze decyzje będą podejmowane w zależności od wyników