Czy mogę brać Eneteromax przy karmieniu piersią?

Czy moge brac eneteromax przy karmieniu piersią? Syn ma biegunke i dostaje Oslonke baby. Chce mu pomoc i też brać. On ma w skladzie drożdże kt6óry zwalczają biegunke. Dal dzieci Gallegos leku nie ma.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani w takim wypadku zdrowo się odżywiać i częściej dziecko przystawiać do piersi. Enteromax stosowany przez Panią nie skróci biegunki u dziecka.