Czy mogę być w ciąży po stosunku w takim okresie?

Wzięłam 14tabletek vibin mini po czym zrobiłam 7 dyniowa przerwę gdzie w czasie krwawienia z odstawienia odbył się stosunek po 7 dniowej przerwie zaczęłam brać tabletki z nowego opakowania czy mogę być w ciąży

A dlaczego 14 , a nie 21 tabletek? Proszę stosować się do informacji zawartej w ulotce leku. W opisanej sytuacji teoretycznie powinna być Pani chroniona, ale proszę na przyszłość nie skracać czasu przeznaczonego na branie tabletek.